INFO:
Vi afholder generalforsamling d. 15. november i Eskebjerg Forsamlingshus.
Herefter forventer vi at kunne fastlægge en fuld bestyrelse.
Efter generalforsamling vil denne side blive opdateret med rette information.

Dette vil ske hurtigst muligt.

Formand, midlertidig

Helge Petersen
Rønvej 5
4593 Eskebjerg
Tlf.: –
email: helge.petersen@k-f-v.dk

Næstformand

Info kommer snart

Kasserer

Aase Nielsen
Elmevej 3
4593 Eskebjerg
Tlf.: 5929 1224
email: aase.nielsen@k-f-v.dk

Bestyrelsesmedlem

Georg Hansen
Karens Mindevej 9
4593 Eskebjerg
Tlf.: 
email: georg.hansen@k-f-v.dk

Bestyrelsesmedlem

Hanne Heede
Gyvelvej 13
4593 Eskebjerg
Tlf.: 
email:

Bestyrelsesmedlem

Troels Tiedeman
Karens Mindevej 13
4593 Eskebjerg
Tlf.: 2465 8233
email: troels.tiedeman@k-f-v.dk

Bestyrelsesmedlem

Raymond Stegger
Hellevej 2
4593 Eskebjerg
Tlf.: –
email: –

Suppleant

 

Intern Revisor

Tove Rosenørn de Lasson
Karens Mindevej 18
4593 Eskebjerg
Tlf.: 
email: tove.de.lasson@k-f-v.dk

Intern Revisor suppleant

Helle Reinholt
Karensmindevej 35
4695 Eskebjerg
Tlf.: 
email: 

Driftsansvarlig

Knud Olsen


Tlf.: 2077 8353
email: driftsansvarlig@k-f-v.dk